Překapávače kávy a čaje BRAVILOR BONAMAT

Malé i velké kompaktní kávovary na překapávanou kávu, velkokapacitní překapávače, buffetové kávovary, automaty na filtrovanou kávu, čokoládu a další horké nápoje, espresso automaty, výrobníky horké vody, ohřívače mléka a kakaa. Profesionální kávovary. Kávovary pro kanceláře, obchodní prostory. Překapávače pro firmy, kulturní dom. Spolehlivost-výkon-příslušenství skladem-profesionální servis.

Holandský výrobce BRAVILOR BONAMAT je jedním z největších lídrů na trhu nápojové techniky. V sortimentu najdete zejména překapávače kávy, dále pak výrobníky horké vody, ohřívače mléka nebo automatické espresso kávovary. Přístroje se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí, životnostní a v neposlední řadě také krásným designem. Na přístroje BRAVILOR BONAMAT dodávané naší firmou zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Profesionální kávovary pro profesionály.

Překapávače kávy a čaje
Překapávače kávy a čaje
Espresso kávovary
Espresso kávovary
Automaty na filtrovanou kávu
Automaty na filtrovanou kávu
Velkokapacitní překapávače
Velkokapacitní překapávače
Vyhřívané nádoby
Vyhřívané nádoby
Kompaktní bufetové přístroje
Kompaktní bufetové přístroje
Výrobníky horké vody
Výrobníky horké vody
Ohřívače mléka a kakaa
Ohřívače mléka a kakaa
Filtry, konvice, termosky
Filtry, konvice, termosky

Nápojová technika Bravilor Bonamat

BRAVILOR BONAMAT je tradiční rodinná firma, která byla založena před více než 65 lety v Nizozemsku. Inovativní nápady, moderní technologie, kvalita a lokální výroba vždy byly a jsou důležitými aspekty, které firmě umožňují její neustálý růst na trhu profesionální nápojové techniky.

Přístroje vyrobené z kvalitní nerezové oceli jsou zárukou spolehlivého provozu a dlouhé životnosti. Výrobce nezapomíná ani na pohodlí koncových zákazníků a při vývoji se soustředí také na uživatelskou přívětivost a snadnou obsluhu přístrojů.

Výroba nápojové techniky BRAVILOR BONAMAT je situována v Nizozemsku, široký sortiment kávovarů a výrobníků horké vody je distribuován po celém světě.

V sortimentu nápojové techniky BRAVILOR BONAMAT najdete široké spektrum kávovarů - přístroje na překapávanou kávu, kvalitní espresso či automaty na instantní nápoje, od malých kompaktních překapávačů až po velkokapacitní přístroje, s připojením na vodu nebo bez.